SİYASET

Haberler SİYASET Ünlü oyuncu su sandığı kimyasal maddeyi içti

Ünlü oyuncu su sandığı kimyasal maddeyi içti

2018-12-06 12:04:43 / Son Güncelleme : 2018-12-06 12:04:43
Ünlü oyuncu su sandığı kimyasal maddeyi içti
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google Plus'de Paylaş
Ünlü oyuncu Sumru Yavrucuk, Muğla'nın Marmaris ilçesinde sahnelediği oyun esnasında su sanarak içtiği kimyasal madde yüzünden zehirlendi. Hastanelik olan oyuncu, durumunun iyi olduğunu ifade etti.

Muğla'nın Marmaris ilçesinde sahnelediği oyun sırasında su sandığı kimyasal maddeyi içerek hastanelik olan Sumru Yavrucuk, durumunun iyi olduğunu ifade etti.

Bodrum Heredot Kültür Merkezi'nde oynayacağı tiyatro oyunundan önce basın mensuplarına yaşadığı talihsiz olayı şu şekilde anlattı: “Sahnede talihsiz bir kaza geçirdik. Bizim eşyalarımızın arasına şoförümüzün kamyonu ile ilgili kimyasal maddeleri karışmış. Bizim dekorcu arkadaşlarımızda malzemeleri taşırken malzemelerin arasından su bidonlarımızın yerine maalesef onları taşımışlar. Bidondaki maddeyi bizim bardaklara su diye boşaltılmışlar. Benim de rol icabı sürekli yaptığım bir mizansen vardır. Suyu alıyorum kafaya dikiyorum. O mizansen zamanı geldi ve bunu tereddütsüz yaptım içtiğim. O anda büyük bir acı hissettim bir şeyin ters gittiğini hissettim. Allah'tan ilk sahnenin sonunda oldu. 3 saniye sonra içeriye girdim ve çok kötü oldum. Bir şeylerin doğru gitmediğini anladım. Tabii ilk perdenin bitimini beklemek zorunda kaldık. Hiç kimse anlam veremedi bu duruma. Oyuncu arkadaşım Burçin Çalışkurun başına da geldi. İkimizde ağzımızda alevlerle çıktık ve ondan sonra oyun çıkışında şoförden öğrendik. Blue diye bir madde ağır vasıtaların yakıtlarına doğaya kazandırmak için yakıcı bir yanıcı bir maddeymiş. Sonra hastaneye gittik müşahede altına alındık. Çünkü organlarda büyük tahribatlar yapan bir maddeymiş, bütün hastane seferber oldu. Açıkçası biraz solunum yolları dışında pek bir problem yok, kendimi çok daha iyi hissettiğim için sahneye çıkacağım.”

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google Plus'de Paylaş