GÜNDEM

Haberler GÜNDEM Ercan Yazgan hayata veda etti...

Ercan Yazgan hayata veda etti...

2018-03-09 10:18:00 / Son Güncelleme : 2018-03-09 10:18:00
Ercan Yazgan hayata veda etti...
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google Plus'de Paylaş
Ercan Yazgan tedavi edildiği hastanede hayatını kaybetti.

 Bizimkiler dizisinin 'Kapıcı Cafer' tiplemesiyle tanına Ercan Yazgan tedavi edildiği hastanede hayatını kaybetti.

 Yoğun bakım servisinde hipotansiyon, çoklu organ yetmezliği sebebiyle yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

 Ercan Yazgan'ın yakını olan öğrenilen Volkan Acar, "Söyleyecek bir şey yok. Türkiye'ye mâl olmuş bir kişilik. Bir haftalık hastalık sürecinden sonra bu akşam kaybettik. Hastane ve herkes elinden geleni yaptı takdiri ilahi, başımız sağolsun. Cenazesi ile ilgili oğlu Can ağabeyimiz İngiltere'de yaşıyor, şu anda uçakta geliyor. Kendisi yarın üstüne bir açıklama ekleyebilir. Büyük bir ihtimal cenazemiz cumartesi günü ama detayları yarın paylaşırız" şeklinde ifadede bulundu.

 Yazgan'ın tedavi gördüğü hastaneden yapılan açıklama;

"Sanat dünyasının sevilen ismi Necip Ercan Yazgan, İskemik serebrovasküler hastalık tanısıyla hastanemiz nöroloji kliniğinde medikal tedavisi devam ederken 3 Mart 2018 tarihinde gelişen solunum yetmezliği nedeniyle hastanemiz yoğun bakım servisine kaldırılmış, yoğun bakım takibinde iken gelişen hipotansiyon, böbrek ve karaciğer yetmezliği ve bunların sonucunda oluşan çoklu organ yetmezliği nedeniyle bugün saat 23.05'te kalbi durmuş, yapılan tüm müdahelelere rağmen geri döndürülememiş olup 23.45'te hayata gözlerini yummuştur. Sanat dünyasına uzun yıllar hizmet etmiş böyle bir değerin kaybı için başta yakınları olmak üzere tüm sevenlerinin başı sağ olsun."

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google Plus'de Paylaş
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5