GÜNCEL

Haberler GÜNCEL BAŞAK BURCU ERKEĞİ - KADINI ÖZELLİKLERİ

BAŞAK BURCU ERKEĞİ - KADINI ÖZELLİKLERİ

2018-01-21 17:27:26 / Son Güncelleme : 2018-01-21 17:27:26
BAŞAK BURCU ERKEĞİ - KADINI ÖZELLİKLERİ
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google Plus'de Paylaş
Başak burcu insanı oldukça orta bir burçtur. En belirgin özelliği akılcı olmasıdır. Yapacakları her işte mantıklı kararlar almaya çalışı ve ince eleyip sık dokumadan karar vermez.

Alacakları bir karar üzerine çok düşünürler ve en uygununu yapmaya özen gösterirler. Bu durum onları takıntılı gibi gösterebilir. Oldukça titiz ve düzenli bir burçtur. Renk uyumuna ve simetriye önem verirler. Evleri hep temizdir. Başak burcu insanının yaptığı bazı hareketler diğer insanlar için enteresan olabilir. Ayrıca güven ve huzur veren bir yanı vardır. Morali bozuk olan birinin başak burcu birini araması gayet doğaldır.
Başak burcu karşısındakine duygusal anlamda pek ilgi göstermeyebilir. Bu durum onun dışarıdan bakıldığında soğuk ve duygusuz gibi görünmesine neden olur. Halbuki o karşısındakinin zayıf yönlerini bilir ve duygusal tepkilerini dışarıya vurmaz.
Başak burcunun çevresine ve yaşadığı hayatta karşı hep duvarları vardır. Bu nedenle kendi kendine bir hapishane hayatı yaşatabilir. Kargaşadan nefret eder ve tekdüze bir yaşantıya sahiptir.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google Plus'de Paylaş
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5