GÜNCEL

Haberler GÜNCEL BOĞA BURCU ERKEĞİ - KADINI ÖZELLİKLERİ

BOĞA BURCU ERKEĞİ - KADINI ÖZELLİKLERİ

2018-01-21 17:30:07 / Son Güncelleme : 2018-01-21 17:30:07
BOĞA BURCU ERKEĞİ - KADINI ÖZELLİKLERİ
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google Plus'de Paylaş
Boğa burcu, burç kuşağının en azimli burcudur. tuttuğunu koparan bire yapısı vardır ve oldukça inatçıdır. Karar vermekte zorlanan bir yapısı olsa da bir işe karar verdiği zaman kesinlikle vazgeçmez. Hayattan ne istediğini bilen burçtur.

Alıkonulması zor bir burçtur. Hedeflerinden şaşmaz ve hayallerinin gerçekleşmesi için çabalar. Boğa burcu burç kuşağının en güçlü burcudur. Mantıklı hareket eder. İşine yaramayacak hiçbirşeyin yanından geçmez. Güvenilir bir burçtur. Fakat zaman onlar için önemlidir. Zamanını boşa harcayacak ve gereksiz olan hiçbirşey ile ilgilenmez. Bu bencillik değil zaman yönetimidir. Boğa burcu sabırlıdır. Uzun süre onu rahatsız eden bir konuya tahammül edebilir. Fakat kandırıldığını ve üzüldüğünü anladığı anda çok sinirlenir, bulunduğu ortamı terkeder ve bir daha dönmezler. 

Boğa burcu kalıcı güzelliklere önem veren, gelip geçici duyguları önemsemeyen bir burçtur. Ağırbaşlı, pratik zekalıdır. Yerleşik hayatı severler ve hareketli yaşam onlara göre değildir. Vefalıdır ve arkadaşlarına önem verir. Şefkatli yaklaşımları vardır ve haksızlığa gelemezler.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google Plus'de Paylaş