GÜNCEL

Haberler GÜNCEL Gaziantep’te katliam! 3 kişiyi öldürüp kayıplara karıştı

Gaziantep’te katliam! 3 kişiyi öldürüp kayıplara karıştı

2018-06-20 09:02:10 / Son Güncelleme : 2018-06-20 09:02:10
Gaziantep’te katliam! 3 kişiyi öldürüp kayıplara karıştı
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google Plus'de Paylaş
Gaziantep’te yirmi yedi yaşındaki Eyyüp Y., boşanmak üzere olduğu eşi yirmi iki yaşındaki Gülşen Y.’nin ailesinin evini tüfekle bastı. Eyyüp Y., üç kişinin ölümüyle sonuçlanan olaydan sonra bir yaşındaki kızını da alarak kayıplara karıştı.

Eyyüp Y., tüfekle bastığı evde, eşi Gülşen Y. ile kayınpederi Bekir Köse (48) ve kayınvalidesi Gülsüm Köse’yi (42) öldürüp, kayınbiraderi Yunus Köse’yi (22) yaraladı. Daha sonra evde bulunan bir yaşındaki kızını da yanına alan Eyyüp Y., olay yerinden kaçtı.

Nizip’in Bahçeli Mahallesi’nde meydana gelen olayda, iddialara göre; daha önce özel güvenlik görevlisi olarak çalışan ve bir süreden beri işsiz olan Eyyüp Y., boşanma aşamasında olduğu ve bugün duruşması olduğu belirlenen eşi Gülşen Y.’den 1 yaşındaki ismi öğrenilemeyen kızını istedi.

Gülşen Y., boşanmak üzere olduğu eşinin bu isteğini reddetti. Bunun üzerine Eyyüp Y., kayınpederinin evini basarak, dehşet saçtı.

Açılan ateşle tüfekten çıkan saçmalara hedef olan Eyyüp Y.’nin eşi Gülşen Y. ile kayınpederi Bekir Köse (48) ve kayınvalidesi Gülsüm Köse hayatını kaybetti, kayınbiraderi Yunus Köse (22) yaralandı.

Silah seslerini duyanların ihbarıyla eve gelen sağlık görevlileri, yaşamını yitiren çift ile kızının cesetlerini yapılan incelemenin ardından otopsi için morga götürdü. Güvenlik güçleri, Eyyüp Y.'nin yakalanması için çalışma başlattı.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google Plus'de Paylaş