GÜNCEL

Haberler GÜNCEL Cani anneden kan donduran itiraf: Oğlumu benden alacak diye…

Cani anneden kan donduran itiraf: Oğlumu benden alacak diye…

2018-06-01 08:37:11 / Son Güncelleme : 2018-06-01 08:37:11
Cani anneden kan donduran itiraf: Oğlumu benden alacak diye…
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google Plus'de Paylaş
KKTC’nin başkenti Lefkoşa’da 4 gün önce oğlu Ercan Kaya’yı uykusunda 17 bıçak darbesiyle katleden anne Bilge Lord Kunduracı’nın cinayet gerekçesi duyanları şoke etti.

Bilge Lord Kunduracı’nın, kendisinden ayrılmak isteyen eşinden intikam almak için 7 yaşındaki oğlu Ercan Kaya’yı öldürdüğü öğrenildi. Cani anne ifadesinde “Pişman değilim” dedi.

Boşanmak isteyen eşinden intikam almak isteyen Bilge Lord Kunduracı, korkunç bir planı hayata geçirdi. Oğlunu gözünü kırpmadan öldüren kadın, "Oğlumla birlikte fotoğrafını facebook'ta paylaşınca oğlumu elimden alacak korkum iyice arttı. Oğlumu elimden almaktansa oğluma bir ömür hasret olsun istedim. Bu nedenle oğlumu öldürdüm" dedi. Öte yandan cani anne Bilge Lord Kunduracı'nın vahşice bıçaklayarak öldürdüğü çocuğunun kanlı fotoğrafını ise çekip ayrılmak üzere olduğu eşi Ercan Kunduracı'ya WhatsApp'tan attığı belirlendi. Genç kadının eşine 'gel şimdi çocuğunu al' diye yazdığı da öğrenildi. Mahkemeye çıkarılıp tutuklanan cani annenin mahkeme ifadesinde ise suçlamaların kabul edip, "pişman değilim" diye açıklamada bulunması şaşkınlık yarattı.

Uzmanların ilk değerlendirmesine göre cani anne bir “sosyopat” yani seri katil özellikleri taşıyor. Cinayetten sonra intihar girişiminde bulunmasının ise inandırıcı olmadığı belirtiliyor.

Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Google Plus'de Paylaş
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5